категорії: блоґ-запис

Мистецтво "тусіть"

чоловічий псто

теґи: g-tv, peear, білявки, гудбай брейн, клубная детка, Одеса, сиськи, страшно жить, ТВ, цицьки

Хотів би у якості епіграфа використувати рядки класиків: "Сишиш, ти чьо? Самий розумний?", бо це якнайліпше вдображатиме сутність однієї тв-програми, про яку я і розповім. Одже,  мова йде про шоу  "Клубная дєтка", пороблено в Одесі, що багато пояснює: дівки, цицьки, море. Тим, хто збирається на відпочинок, чи зараз вже відпочив та лікується, присвячується.

Анонс літнього кубку:

Стисло про конкурс:

"Участницы шоу «Клубная детка» прошли через многочисленные испытания: глянец (вопросы на темы шоу-бизнеса), настольный хоккей, искусство барменов, знание музыки, ПДД..." (source)

"Это – самое объективное соревнование между девушеками! Главный приз: поездка на карибские острова!" (коменти радують)

Хотів би написати багато: щось добре та надихаюче для дівчат, щоб вони покінчили зі своєю проституцією на тв, щось розумне для сценаристів та продюсерів, щоб вони зібрали свої мізки до купи та вигадали би щось більш пристойніше (або де кров'яки побільше та боксу), чи звернення до каналу "Джі-тіві" з проханням припнити цю моральну порнографію та насильництво над залишками адекватних глядачів, але.... не напишу. Бо це не має ніякого сенсу і має іноді цицьки, місцями симпатичні фейси. Сумно, що Бозя не дав сірої рідини у черепі, а мама – почуття гідності.

Спочатку це було таке змагання між навмання вибранними дівчатами, відвідувачками однієї одеської мережі ресторанів, а пізніш переросло у щось середнє між "Домом-2" та "маєтком Хью Хефнера", ще раз підтвердив правило Мерфі: у сране г*вно може скотитися навіть сране г*вно.

Деякі учасниці конкурсу: дивимося тут.

А ту ще один приклад передачі, якщо Вам треба вбити півгодини свого життя.