категорії: блоґ-запис

По свіжих слідах за свіжим "Гламуром"

теґи: KARPARATION, Glamour, гламур, карпарейшн, порно, село і люди, сиськи, цицьки

Слід дизайнера Хицяка, на який напала пані Іриска, привів мене до групи "Гламур". Власне, я переглядав фотоальбоми з дизайнами львівсього Оскара Де Ла Ренти (і ледве не втратив очі та здоровий глузд), як раптом побачив цих фей. Рагу.лі вже писали про них. Але ніколи не пізно поглибшити свої знання про прекрасне в "стразіках" та борделі жіночі співочі колективи.

Дещо з самопіару:

Три дівчини, які здатні перевернути світ. Ангели Чарлі українського шоу-бізнесу…

Поп-група GLAMOUR існує вже понад 4 роки, дівчата працюють у дуже модному сьогодні стилі Pop-RnB. Їхній репертуар оригінальний і різноманітний. Гурт виконує власні пісні українською, російською та англійською мовами.... Група Glamour вже декілька років з незмінним успіхом виступає в усіх куточках України, а також у Польщі, Німеччині та Італії. ... А також отримала звання «Найкраща поп-група року 2009»,за версією одного з глянцевих журналів Львова....

Але на цьому вони не зупиняються, і продовжують працювати, працювати, та ще раз працювати! Адже тільки щоденна робота на концертах, над собою, над новим матеріалом може зробити із артиста справжню зірку. Все тільки починається! Запам’ятайте їх! Тому що група «Glamour» в шоу-бізнесі надовго!

Автор тексту не має совісті та почуття  міри. По-перше, три дівчини, які здатні перевернутися для цього світу. По-друге, поп-R'n'B тут й не пахне, а різноманіттям та оригінальністю матеріалу тим паче.  Я не кажу, що вони спиздили позичили музикальний матеріал в закордонних авторів, але ж новиною їх творчість може назвати тільки безсоромне брехло.

Далі у тексті йдуть погрози, які я коментувати відмовляюся та краще знов перейду до світлин. Нижче ми бачимо дорогих робітниць екскорт-служби  дорогого борделю музичної сфери, які показують усі свої вокальні данні та водночас натякають на тип фанатів, що приходять на їх концерти або запрошують співачок у лазню.

 

Тут дещо з рольових ігор для дорослих. Мабуть про поліціянта та в'язня з можливістю обшуку та нецільового використання смугастої палиці

.

Знов бордельна тема, яка, здається, є тою самою червоною ниткою, що проходить крізь усю творчість двох доярок та корови (праворуч). Саме корова і робить цьому колективу касу.

На цій світлині група "Гламур" в тур-поході. Дівчата трохи втомилися та присіли посрати відпочити на дорогу. Оскільки група дорога та гламурна, то у похід дівчата ходять тільки у золотих чоботях та купальниках з намистами, бо інакше лісові жителі не зможуть відрізнити їх від пнів.

Солоденьке відео:

1. Закос під "ВІА ГРА". Головне – щоб фанера та купальники не порвалися. Сама пісня нагадує якусь закордонну композицію, але я  ніяк не можу пригадати яку.

2. Софт-порно 

3. Интерв'юшка "У вас рЄсниця нємного з бюстгальтера вивалилася" 

4. Танець на колінах

 

 

Хочу завершити безсмертними словами: "Курва мать" .