категорії: блоґ-запис

Княжі забави

теґи: peear, Андрій Князь, Андрій Фурдичко, відео, мачо, страшно жить, фото, шоубіз

Рагу.лі віже писали про Андрія Князя (тут, тут і навіть про те, що він став заслуженим артистом нашої країни). Про нього навіть Вікі накреслила пару рядків (мабуть, Андрій підключив собі інтернет). Як і усяка зірка естради,  пан страшенно хоче, щоб про нього писали якомога більше. Не будемо робити вийняток, адже Андрй  Князь – це дуже смачно, як "Мівіна". Швидко готується, швидко випливає на поверхню і виглядає так саме природньо. Майже забув додати про "корисність" для організму.

Такщо беріть виделки. Починаємо копирсатися у лайні творчості швидкого приготування.

Андрій Князь, у дівоцтві Фурдичко, – син директора інституту агроекології УНААН, який у 4004-2005 роках займав посаду першого заступника Міністра охорони навколишнього природного середовища по зв'язках з Верховною Радою України (о як!). Так що розповідь Андрія про своє отримання "народного", як потрібна деталь пазла, підходить до загальної картини:

«Якщо чесно, про те, що я отримав звання, дізнався від батьків, вони часто моніторять інформацію про мене в ЗМІ. Мені дуже приємно, я радий, що роботу всього мого життя оцінили настільки високо. Це, поза сумнівом, величезний поштовх в творчості!».

Ой вей, не могли турботливі батьки подарувати  щось корисне? Ще один новий "Майбах" чи права на керування літаком. Ні, треба було купити дитині чорного коня  якийсь непотріб.

Взагалі Андрій та його творчість – щось середне між Андрієм Губіним та Михайлом Поплавським. Основні напрямки свої творчості на Вікіпедії наша зірка описала як поп, поп-рок (простигосподи, Вікі стерпить усе). Є у одній з фотосесій чудова світлина, порада, що треба робити під час прослуховування творчості "інародного".

Офіційний сайт Андрія Князя – www.knyaz.com.ua .

Ще у звізди є такі шедевральні нагороди, як:
2000 рік. Андрія визнано найстильнішим виконавцем
2002 рік. Премія фестивалю Шлягер за стильність

Гадаю, жюрі заплатили за нагороду, але вони, зібравши залишкі своєї гідності, спромоглися не віддати справжнього призу за справжній спів.

Славетні три октави Андрія та знаний стиль:

Мій улюблений найромантичніший кліп. Певен, що кожна жінка, почувши ці солодкі співи, впаде до обійм того збоченця, що вирішив подарувати на радіо це шедевр своїй коханій.

На останок додав би "Яка караїна – таки й народний", але це – не правда. Бо країна в нас набагато краща і таких деяких своїх заслужених артистів вона не заслужила.