категорії: блоґ-запис

Тач мі. Кен йу філ май лав еген?

або жодного фонтану не постраждало

теґи: Андрій Заліско, львівська естрада, мачо, прибульці, хранцузьский прононс

Знайомтеся, Андрій Заліско, мачо з міста Львів. До того ж співак. Спортсмен і комсомол у одній особі. За словами сайту musiclviv.org.ua , один з найдорожчих співаків Львівщини. Одразу ж мушу сказати, що не все в Андрйка загублено. Написав, потім ще раз подивився кліп "Тач мі", та задумався... ХЗ, може, й не все, якщо він не буде більше такого робити.

фото (с)   www.zalisko.com.ua

Дещо з біографії:

«Так сталося, що я «провалив» іспити у Київському Інституті Культури у 1987р., але треба було отримати якусь освіту, тому я і вступив до Львівского політехнічного інституту на геодезичний факультет на спеціальність прикладна геодезія, який, не зважаючи ні на що, все ж закінчив."

Одразу ж спадає на думку "Я не склав іспити у танцювальну студію, тому вступив до факультету ядерної фізики". Чи то країна втратила доброго геодезіста, чи то отримала середненького співака.

Кліп "Тач мі". Крім англійської мови мене вразили танці у фонтані, у білій сорочці, розхристанной до останнього гудзика знизу, що, мабуть, натякає на сутність убер-мачо. А ще дівки у білому та інтер'єри якогось Львівського супермаркета, мабуть що, спонсора цього відео.

 

Це дещо вінтажне від Андрія, пісня з початкового періоду його зіркового шляху. Не знаю чому, але вона мені більш до вподоби, аніж усе, що він робить зараз. Старий добрий трешачок з 90-х.

 

А це на солодке – треш, угар і содомія у фольклорному стилі.  "Нанайна" я обов'язково прослухаю ще раз, бо такого виносу мозоку, і це навіть без участі ведмедів та трио бандуристів, я не бачив давно.

 

Сайт зірки – www.zalisko.com.ua