категорії: блоґ-запис

Народна медицина

теґи: Гарік Корогодський, Монро, Анна-Вікторія Воронцова, гусари, ліки, мачо, медицина, по любові

Смаки нашого бомонду та шановної еліти контрастні, як лікувальний душ, звісно, якщо ви вибрали лікувальний курс багном. Кажуть, що багно добре вбиває бактерії та знiмає запалення: "Грязями лечат артриты, артрозы, ревматизм, люмбаго, радикулит, переломы костей и другие заболевания мышц, суставов, костей. Грязевая процедура оказывает свое действие на организм через нервные окончания в коже, на которую непосредственно накладывается лечебная грязь при местных процедурах или с которой она соприкасается при грязевой ванне" (звиняйте за відсутність перекладу).

Одже все стає очевидним. Читай Рагу.лі >> Роздражни свої нервові закінчення >> Лікуйся. Так що усі ми тут просто як в санаторії. Почнемо лікування.

1. Ліки для потенції. Видаються у блакитних таблетках та зелених банкнотах. Після першого тобі здається, що цей світ буде стояти завжди, але серцем розумієш, що це не так. Після другого необхідність у першому відпадає, бо самиці самі приходять на запах Lui Vuitton та Gucci.

фото (с) http://www.story.com.ua/

(Світлина за показу балету "Лебедине озеро" у ресторані "Прага". Балет у постановці Семена Горова. Звучить, я к Апокаліпсис.)

фото (с)  tochka.net

фото (с) http://www.story.com.ua

2. Амфетаміни (без рецепту не продаються). Добре, але дороге паливо для прогресивних митців та сучасної молоді.

фото (с) http://www.story.com.ua/

 3. Садові ножиці – найдешевший засіб змінити стать. Доступні у будьякому будівельному супермаркеті без рецепту.

4. Від цього ліків нема. Просто aнна-вікторія-воронцова – спадкова хвороба мозку.

Взагалі, бажаю усім не хворіти. Оздоровлюйтеся разом з "Рагу.лями".