категорії: блоґ-запис

I AM 2012

теґи: peear, Ангелія, відео, хранцузьский прононс, шоубіз

Світовий здець на порозі, і на це нам натякає співачка Ангелія своїм новим відео. А хулі, усією своєю творчістю.

Новини від співачки Рагулії Ангелії, яка не десь рік тому стала відома завдяки хіту  "Вконтактє ми". Отож наша найспритніша з усіх спрінтерів, найталановитіша з усіх талантів (окрім Петлін, бо це – святе), найкрасиівша з усіх  красивих,  наспівочіша з усіх співочиць, випустила новий диск. Нахуя Як їй це вдалось, хтось запитає. Не інакше як за допомогою чорної магії та жертвоприношень.

З приводу цього співачка провела акцію з підсаджування мозкового слимака  безкоштовної роздачі своого нового диска. Цитую "Старлайф":

"В подарочный диск "АнгелиЯ с Любовью" вошли лучшие 14 песен певицы. (Що. і такі є?)

Люди с благодарностью принимали музыкальный подарок, большинство из них сразу же вставляли диск в проигрыватель. Так что на центральных улицах Киева было жарко, и от пекущего солнышка, и от новых хитов Ангелии. Во время акции некоторые автомобилисты умудрядись в знак благодарности передавать через промоутеров цветы для певицы."

Здається мені, це була підстава. Бо хто з Вас, пани автомобілісти, завжди возить з собою квіти для співачки Ангелії у себе у бардачку, щоб подарувати їй, коли побачить її на вулиці з флайерками? Скоріше у машині знайдуться лом, ще якийсь дрин або віночок на могилку.

Але я дуже багато говорю. Тааадааааам! Новий кліп!

 

Для бажаючих сайт співачки – http://www.angeliya.com.ua/  та її офіційний канал – http://www.youtube.com/user/AngeliyaOfficial