категорії: блоґ-запис

Агата, астроном і нєпріязнь

теґи: Оксана Байрак

Якщо ви думаєте, що зовнішній вигляд не накладає відбиток на внутрішній світ, то я спробую змінити вашу думку на прикладі Оксани Байрак.

Читаючи Дусю, я зрозуміла, що психотравма, яку несе в собі Оксана, вже стала глобальною проблемою суспільства, адже вона проявляється не лише в тому, що режисерка носіть гіпюрові колготки на руках і будду у вухах, а в тому, що якщо те, про що ви прочитаєте нижче, знімають, то значить це окуповується, а отже це хтось дивиться! Цитую: "Певица Агата приезжает в какое-то село, ссорится с астрономом Андреем, который в этот день «работал» на радио журналистом и, насколько я поняла, говорил с ней в радиоэфире. Между людьми возникает неприязнь, и как результат – Агата через 9 месяцев рожает ребенка. Звезда отказывается от своей новорожденной девочки, а Андрей ее удочеряет. И тут Агата узнает, что ненавистник удочерил их дочь.."

Ояєбу, Агата, астроном і нєпріязнь.

фото з сайту tabloid.com.ua

анотація до фільму з сайту http://dusia.telekritika.ua/

А тепер серйозно. Пост присвячується моїй знайомій, яка сьогодні вирішила зробити якісний ресурс про  хороше кіно. Саша, удачі тобі! Я в тебе вірю.