категорії: блоґ-запис

Губйо мойо

теґи: 69, DJ Єва, Віталіна Ющенко, НеАнгели, Оксана Байрак, Олександра Кужель, Світлана Лобода

Я не розумію модної сьогодні тенденції перетворювати губи на два вареники, проте у нашому шоубізі така тенденція просто процвітає, про що і поговоримо.

brd_4856

Ну першою, про кого я згадала, звичайно ж була Свєточка Лобода. Особливо на лівій фотографії можна побачити, які у неї "натуральні" губи. Можливо у спокійному стані, при закритому роті це й виглядає якось там естетично, але коли вони починають рухатися... Оно живоє!!! Аааааааа!

loboda

Слава з НеАнгелів теж знає як себе удосконалити, накачала груди, змінила форму носа, набубнявила губи і квецає їх сяючими блисками ніби їх і так  не видно. Взагалі-то, якраз завдяки блиску і виглядає страшнувато. Що будемо удосконалювати далі, Слава?

neangel

Про діджея Єву я так і не зрозуміла чи це дєвочка, чи пєрєдєланний мальчік, на лівій фотці виглядає так, ніби у неї щетина над верхньою губою росте. А взагал, може це такий маніфест проти орального сексу, бо я не знаю, хто там дасть посмоктати, якшо навіть на трубочку для пиття дивишся зі співчуттям, коли вона її заковтує.

eva

Солістка гурту 69 окрім того, що накачала губло, що й бере курси макіяжу у Олександри Кужель, бо здається помади такого кольору я бачила лише на ній.

69

Я вже писала, що боюся, що рано чи пізно голова Віталіни Ющенко розвалиться на дві половинки. Та й власне така форм губ робить її все більш і більше схожою на якусь тваринку.

vitalina

Оксана Байрак завжди послідовна, якщо укоротила ніс, то губи треба збільшити. Свято мєсто пусто нє биваєт.

bayrak

А от і наша Саша. Одразу видно кокєтка, але ж і вміє! І очками так, і губки стисла у якійсь романтичній конвульсії,  а колір помади додає обличчю романтичного зеленого відтінку. І волоссю теж.

kuzhel

Ну і ще 2 нейзнайомки. Споконвічна боротьба блондинок і брюнеток, як на мене брюнетка перемогла, тому її фоточок я аж дви вставляю. Бєдна дєвочка, у неї тепер губи по-іншому не стоять.

untitled

фото (c) tabloid, svitske.tv, kp.ua