категорії: блоґ-запис

каралєва красати

теґи: Інна Цимбалюк, Діана Дорожкіна, Елеонора Масалаб, Сергій Єрмаков, Христина Коц-Готліб, конкурс краси, українська мода

Щороку Саша Ніколаєнко обирає одну "найкрасивішу" українку для участі у конкурсі "Міс Всесвіт", а потім ця  щасливиця їде на конкурс в далекі краї. Так як в тих далеких краях вона представляє Україну, то обов'язковою умовою є наявність сукні чи костюму, стилізованих під українське вбрання. За три останні роки на конкурс поїхала Інна Цимбалюк з тортом на голові і іконою на пузі, Людмила Бікмулліна з цвіточкамі на гостроносих тухлях і спідницею, що робить стегна втричі ширшими і Елеонора Масалаб в незмінному корсеті, рюшах і чоботях з троєщинського ринку.

vsesvit

І я вже проклинала незмінного дизайнера національних костюмів (о кто же ето?) Діану Дорожкіну, за те, що представляє українок за тим же шаблоном, за яким їх помилково і  сприймають і тому продожують їхати сюди секс-туристи, аж сьогодні побачила національний український костюм, розроблений іншим дизайнером.

лэбэдь

Я розумію, що дизайнер сліпий, але де в цій сукні проглядається хоч щось від українського колориту? Це якась царєвна-лєбєдь з вивихом правої руки, а такий образ ніколи не був притаманний нашій культурі. Та й відфотошопили Коц-Готліб (це прізвище міс) знатно. Для тих, хто не в курсі, даю для порівняння фотографії Христі в реальному житті.

kocgotlib

Вніманіє вопрос – які в нас шанси взяти перше місце на конкурсі?

фото (с) Дуся, Tabloid, missukraineuniverse