категорії: блоґ-запис

Дуже кохалась у літературі

вона, знов вона та Ірен

теґи: відео, львівська естрада, шоубіз, Ірена

Виникла в мене годину тому, коли дивився я на цю панянку Ірену, одна теорія. Що треба мати, щоб стати у Львові зіркою (не в образу місцевим жителям). Крім волохатих грудей та зв'язків у супермаркеті – для чоловіків, для жінок є обов'язковими чоботи до коліна з гострими носами, якесь плаття з лохміттям знизу та корсетом зверху, і ще – велика банка з перекисом водню, який й виїдає останній мозок. Після цього можна, не катуючи своою совість та гідність, співати "Є остання зоря з іменем "Ти і я" та танцювати коло гитари замість стріп-жердини.

Уривок з автобіографії Ірени:

"В училищі, окрім інструментальної музики, почала писати пісні. І також соромилась показувати свої перші спроби, співала для себе після занять, зачинившись в аудиторії. "

Ну чому, ось чому Іренка не зупинилася на співі у ванній кімнаті та порожніх аудиторіях? Чи довше треба було практикуватись до того, як виходити до людей? Наприклад, поспівати десь років двадцять по церквах, як С'юзен Бойл, а вже потім шукати щастя на співочому конкурсі.

Подкатом смакота та водночас хоррори. Саме такі слова і ще деякі дещо нецензурні напрошуються, коли дивишся на тонкий смак співачки у виборі епатажного костюму для сцени.  Мабуть, жінка відчайдушно бореться за свій останній шанс, який, судячи з усієї поробленої краси, пройшов мимо неї років з п'ятнадцять тому. Але не будемо про погане. Побажаємо Іринці щастя та доброго і багатого хазяйства, яке купить їй великий дім або ресторан, і в неї не залишилося часу на співи та іншу дурню.

 

Ще цитата: "Дуже кохалась у літературі, засинала з книжкою, засинаю і по сьогоднішній день."

Це, щоб Ви бачили, що у шоубіз приходять не тільки провінційні дурепи черех постіль продюсерів та кілометри чоловічих ху рук, але й освічені леді через Достоєвського, жіночі романи та журнал "Відпочинь" з кросвордами.

Це моє улюблене фото, неперевершене у своєму несмаку.

А це відео для бажаючих побачити Іренку у дії і також втратити пару сірих клітин свого мозку.