категорії: блоґ-запис

тртренди

теґи: DJ Єва, Камалія, Катя Бужинська, Оксана Мороз, Світлана Лобода, Тіна Кароль, українська мода

Я тут прочитала статтю ТОП10 про тренди нового сезону і зрозуміла, що наші зірки насправді несуть нам разумноє, доброє, вєчноє нові тренди. А я тут просто демонструю таку недосвідченість, що терміново це треба виправляти. Отже, обо'вязкові маст-хеви нового сезону:

Силует 80-х Ну Тіну Кароль я розумію, тренди і всьо такоє, треба ж щоб по модньому було, але може все-таки варто стримуватися від тих трендів, які так підкреслюють  недосконалість ніг?

jacket

Відкриті груди Життя несправедливе, чомусь відкриті груди показують якраз ті, чиї груди не дуже й хотілося б побачити. Особливо "порадувала" ружина Семена Горова. Треба було б уже і труси не надягати.

boobs

Взуття вище коліна Раніше ботфорти у мене асоціювалися з проститутками (мабуть "Красунечка" навіяла стереотип), а тепер це виявляється тренд! Так шо тепер навіть якщо ти проститутка в ботфортах, можна казати, що ти вишукана леді, яка слідкує за модними тенденціями. boots

Розкіш Це не тренд – це подарунок для Каті Бужинської, Діани Дорожкіної, Наталки Валевської і багатьох інших, які свою пристрасть до розцяцькованості можуть тепер виправдовувати диктатом моди. А ще у мене вапроз – що зробила зі своїм обличчям Оксана Мороз, це ж щось середнє між Сєргєєм Звєрєвим і Борєю Моісєєвим?

luxury

фото (с) ТОП-10, blik, svitske, tabloid