категорії: блоґ-запис

Один день з життя міста

теґи: Сергій Тігіпко, Спіженко, Мобільне фото, політика, реклама

Часто мене питають скільки часу я витрачаю на рагулів, припускаючи, що я цілими днями тільки те й роблю, щоб шукаю тему, про яку можна написати. Насправді все набагато простіше, на рагулі я витрачаю півгодини на день, а теми усі на поверхні)

Наведу простий приклад, ідемо ми тільки що з Дімою і тут він помічає чудовий лайтбокс, на якому рекламується (в тому числі) "Ювелірний дім Спіжженко". Навмисне не придумаєш) А якщо почитати усю обкладинку, то можна зрозуміти, хто в нашій країні готовий вкладати гроші в те, щоб про нього написали в журналі. Єдині, хто не платили, це Антуан де Сент-Екзюпері і його дружина, але, нажаль, про них теж написали у цьому журналі для багатих міхрюток, яким до того ж потрібен позитивний імідж. До того ж, про які династії може йти мова? Про дочку лікаря і екс-міністра охорони здоров'я, яка зараз займається ювеліркою і різними оборутками (у тексті про неї згадується) чи про "династію" Шахновської, про яку до весілля Ані Лорак особливо ніхто й не чув – на сайті написано, що сукні шиють 30 років, але ніякої конкретики до 2004 року немає. Ну да, ну да.

spiszhenko

Ну а ще я сьогодні звернула увагу на: Салон-перукарню "Екстрім") Ги.

extreme

Гігантоманію Тігіпки (так-так, чотири поверхи).

tigipko

Товари для модниць у Метрограді – сумки "Біркін" за 2400 і чобітки "Прощавай молодість" за 1840 гривень. Вчора, сьогодні і завтра на всіх публічних заходах!

fashion

Окрім того, я взнала, що у нас є ще один кандидат в президенти. Його мета підвищити народжуваність і підняти рівень IQ. Єєєєє.

prezik

В черговий раз звернула увагу на уєбанську рекламу.

apt

І зрозуміла, що дизайнери, які працюють на Литвина, особливо не заглиблювалися в роздуми про концепт, а просто, викуповуючи рекламні місця, взяли ту ж кольорову гамму і майже ті ж шрифти, що вже були використані (вибачте, через нічну зйомку це не дуже помітно).

lytvyn

Отако. Цей пост, я думаю, був для вас не дуже цікавим, зате він яскраво показує як мені це рагульство лізе-лізе-лізе в очі і нікуди від нього не дітися, так що власне зараз і присвячую йому цілий блог, щоб не смітити деінде.