категорії: блоґ-запис

IONIKA (с) : тіло, губи та смайл

теґи: ionika, Силіконова жесть, весільна сукня, порно, співачка, шоубіз, ionika

Знайомтеся, Іоніка (IONIKA) – співачка, модний експерт зі стилю, моди, зачісок та музики, DJ (хоча після прослуховування деяких творів так з першого погляду і не скажеш). Про себе співачка варениками каже так: "Я со вселенной сам на сам…" Гадаю, що наразі Всесвіт виграє з рахунком десь сто мільярдів – нуль.

фото (с) http://starlife.com.ua

Процитую дещо з самовихваляння  біографії співачки: "Раньше я дарила людям только музыку, энергию, любовь, а теперь ко всему этому я хочу добавить свой голос! Сочетание этих компонентов позволит мне более глобально удивлять, заводить и вдохновлять своего слушателя, зрителя, который хочет найти в ритмах живую энергию, вдохновение, бурлящий релакс"

Дарувати ЩО? Дивувати ЯК? Бл*, діє! Я здивований до глибини своїх глибин. Вируючий релакс? Це як? Маємо в наявності дівчинку, яка чи то пошкодувала грошей на якісного  журналіста, чи то нашкрябала цей біовитвір вранці за чашкою кави.

"У мене ось такі губи", – немов каже нам співачка.

І щоб ніхто не сумнівався в цьому, демонструє робочий орган народу.

Підемо далі: "Сама по себе Ionika очень неординарная, глубокая, многосторонняя личность… В ней сливается божественность и мистика, неугомонная энергия и вселенское спокойствие, мудрость. Ее страсть эзотерика и карты Тарро… Переломным моментом в ее жизни стал день, когда она вышла за рамки своей телесной оболочки и совершила путешествие вне тела. Этот день подарил ей глубокое познание… "

Здається, що додому повернулася не уся свідомість Іоніки. Якась частина, відсотків 90, так і залишилася у глибинах Всесвіту, на невідомих шестивимірних стежках езотеричних хащів.

Оля-ля, мі дізналися, хто це був такий феєричний у файному платті на суворому показі мод для наречених.

"Не смотря на свои многогранные взгляды на жизнь, Ionika предпочитает не перенасыщать свои песни глубокими идеями."

Це вже напевно і до ворожки ходити не треба. Дивимося мозкоїдне відео підкатом:

 

 

Офіційний сайт Іоніки не працює, але в неї є власне інтернет-суспільство дрочерів фанатів за адресою – http://ionika.my1.ru. А ще неземні співи можна послухати тут.