категорії: блоґ-запис

Філіп Хмельницький

теґи: Марина Асаулюк, Філіп Кіркоров, українська мода, фотосесія

Минулого року ми писали про календар MOA Fashion та вигадницю Марину Асаулюк. Щоб ви не сумнівалися, цей арт-проект вже став традиційним. Щороку тематика календаря змінюється і цього разу пані дизайнер намагається виразити у знімках власне бачення сучасної української моди.

Я не знаю, який стосунок до сучасної української моди має Богдан Хмельницький, втім він став одним з героїв календаря, якого  зобразили на фото з допомогою підручних засобів. Серед підручних засобів знайшлися, прости Господи, Філіп Кіркоров, хутряна шапка, кеди і реглан з репринтом листа Богдана Хмельницького від 8 червня 1648 року, який пані Марина трактує однозначно як "бажання українського народу об'єднатися з Росією". Далі цитата: "Украинский дизайнер Марина Асаулюк не побоялась капризов звезды, и одела Киркорова в современный костюм Богдана Хмельницкого – фиолетовые шаровары с национальным орнаментом, серый реглан с принтом гетьмана и знаменитая меховая шапка с султаном. Характерно, что помимо изображения, на футболке практически выгравировано еще и письмо Богдана Хмельницкого царю Алексею о желании украинского народа объединиться с Россией, написанное 8 июня 1648".

Я ж казала, що вона вигадниця, як ще можна поєднатися з Росією, окрім як зробити з Філіпа Кіркорова Богдана Хмельницького. Чи навпаки.

Ну і фото. Це якась шизофренія.

Втім, пані Марина, навіть не намагається приховати свій діагноз і зробити розумне обличчя. І це не вперше.

одягли в костюм Богдана
дізайнєри Філю
натягли йому реглана
й кеди чорно-білі

потім сині шаровари
з красівим узором
я вам не обичний парєнь
а Філіп Кіркоров!

фото © celeb.com.ua

вірш © diversey_ua.livejournal.com