категорії: блоґ-запис

Бігморди

теґи: Катя Бужинська, Мобільне фото, реклама

Не лише Галліна любить милуватися собою на бігбордах, нашвидкуруч зліплених в колаж криворукими "дизайнерами" і доповненими пафосними текстами, набраними ще потворнішими шрифтами. Каті Бужинській зробили подарунок до дня народження – замовили кілька бігбордів по Києву, а ті, хто робили, мабуть знаються на Катіних вподобаннях. Ну що ж, "Твоє життя – пісенна ера. З Днем Народження, "Біла Пантера"! Нічого не скажеш, не буду більше замовляти вірші Діверсею, бо у друзів і рідних Каті виходить краще, особливо з огляду на пунктуацію. Ну і як завжди підписали, хто то така, бо хоч її життя і пісенна ера, але можуть же не взнати і тоді пєар пройде дарма.

bp1

А взагалі, Катя частенько сяє на плакатах, от, наприклад, на рекламі вже відомої нам Ідріска Тур. Я прям уявляю, що таке зірковий відпочинок – біля басейну, в мокіажі, з прічьоскою, у наряді, з тонною прикрас і у неприродній позі. Мєчта.

bp4

А ще прослідковується тенденція – на рекламних плакатах Катя зазвичай з ногами, чого ж добру пропадати! Ноги намагаються оголити якнайвище і доповнюють підборами, що їх здавалося ще більше. Кросіво, з укусом і в пєрьйах.

bp3

На фоні наведених вище плакатів, цей (нажаль є лише фотка для бігборду, а не сам бігборд) бігборд виглядає ледь не як витвір мистецтва, от тільки негрів пожаліли пошукати, знайшли двох і причому навіть не спробували сфоткати в інших ракурсах (тих що по з боків), щоб створити ілюзію, що Катя Бужинська цікавить більш ніж двох негрів. А взагалі посилу цієї ідеї я не дуже зрозуміла.

bp2

фото (с) прес-служба Бужинської, www.europlakat.com.ua