категорії: блоґ-запис

"Звір гуляє"

Я давно вважаю телебачення страшним злом. Частково тому що саме воно виступає своєрідним трампліном для тих, хто туди потрапляє і потрапивши думає, що тепер можна і дизайнером себе називати, і моделлю, і навіть графинею. От, наприклад, телешоу "Холостяк" стало путівкою у життя для дівчат, про яких я напишу зараз.

Нещодавно пройшов показ витворів однієї з учасниць цього проекту, яка як під час нього, так і після називає себе дизайнером. Для економії ресурсів у якості моделей вона використала своїх колег по шоу (але були і просто моделі, і навіть "звьозди"). Я не буду говорити про цінність і цілісність колекції (тому що треба постаратися змішати усе те, що намішала дизайнер) і просто пропоную ознайомитися:

Взагалі-то написати пост я вирішила, коли побачила оцю модель. Знаєте, що мене налякало найбільше? Те, що мозковий слизень може вирости не лише на голові, але й на плечі.

А тепер зацініть як поєднуються ансамблі з першого фото і блідо-блакитна гіпюрова ніжність.

А ось і "звізда".

Разом з цим Ілона змогла помститися екс-суперницям, яких неабияк прикрасила своїми дизайнами.

Свіже поєднання вишиванки і взуття зі шкіри пітона. 

Діана Дорожкіна, ау?

І нарешті випускниця 80-их.

Гості показу були задоволені.

Але це ще не все. Не можу не згадати про ще одну учасницю, яка на показі не фігурувала. У шоу ця дівчина обрала собі амплуа графині, вихваляючись направо і наліво аристократичним прізвищем Воронцова (мабуть вона ніколи не чула про Анну-Вікторію). Так от, у останньому випуску, вона знайомила холостяка зі своїми батьками, а заразом показала йому свою кімнату. І ви знаєте, серед 4 фтографій у рамочках на туалетному столику у неї стояла ще й така.

Це мабуть така аристократична традиція позувати у стрінгах, щоб поставити відфотошоплений результат на туалетний столик – мабуть це для того, щоб у твою відсутність дома батьки могли зайти і дивлячись на фото згадувати про свою доцю – але чому такий бездарний фотошоп, який порушує усі  нормальні пропорції людського тіла і нагадує страшну і вульгарну пародію на картину Марії Примаченко "Звір гуляє".

фото © mediananny.com