категорії: блоґ-запис

свійське життя

теґи: Асія Ахат, Боря Апрєль, Діана Дорожкіна, Куся, Маша Фокіна, Монро, Наталка Валевська, Олена Литвин, Ольга Сумська, Павло Зібров, Світлана Лобода, Юрій Квеленков

Через те, що ніяких особливих подій не відбувається, викладу тут підбірку фоточок наших свійських зірок. Деякі намагаються активно використовувати тваринні мотиви у своєму вбранні (Байрак не буде, бо я її вже боюся), а деякі схожі на певних тварин за характером і подачею. Отже:

Розовий фламінго

monro

Шо-шо, а Монро якшо вже починає на себе нап'ялювати, то йде до кінця – розовий фламінго продуманий від квіточки на голові до панчох внизу, єдину засмутило мене чорне взуття, ну ні сюди, ні туди, но зато зі стразікамі. Але взагалі я бачу, що фільм "Pink flamingos" можна вже знімати в Україні.

Котик-Воркотик

zibrov

— Котику-Воркотику, йдеш ти звідкіля? — У палаці був я, бачив короля! Останнім часом Павло Зібров не співає, а тусується, не те, щоб я це якось особливо переживала, але часом його виступи заколисують, особливо якшо спостерігати за двома обов'язковими для статусу зірки воблами з начосом, що плавно колишуть стегнами на задньому платі і старанно відкривають роти.

Зебра

dorozzzzz

Діані Дорожкіній давно пора переселятися в мультфільми, тому що те, у що вона вбирається, не може бути реальним.

РРРРРРРРР

loboda

Лобода не дотягнула я цьому вбранні з хутром і вирішила коментсувати несхожість з левицею зачіскою. Якась побита життям левиця вийшла.

Кицька

kusya

Я не зрозуміла, що це за мєх, але й моєму розумінні так виглядає драна кицька.

Плід змішанного кохання

ahat

Асія Ахат вдягла все одразу і я не можу віднести її до жодної з сімейства котячих, якийсь плід змішаного кохання.

Лєопьордиха

valevska

Схильна до ексгібіціонізму лєопьордиха, з часом має усі шанси дорости до рівня Оксани Байрак. Окрім того, є підозра на наявність предків-сорок, таку фанатичну любов до усього золотого і блістящего навіть у нашому шоубізі нечасто побачиш.

Змія

sumska

Часом дуже вдало маскується під дєвочьку-піроженко (про них буде окремий випуск).

Кімнатні собачки

pudeli

Один при фабриці зірок, інша при татові, хоча й копошаться, щось роблять, але манера одягатися видає внутрішні комплекси. А золотий пояс – ета шото.

Не кімнатні собачки

masha47

Ну просто дві суки, чьо уж там, хоча кожна відвойовує право на те, що так називатися, закачуванням силікону, бо без нього вже не настільки виходить залишатись комусь цікавою і грати роль суки.

Ведмедик

max

Дружина цього Макса Забулаякпрізвище, дуже бездарно вдягається і зазвичай виглядає як маленько бочечка. І справа зовсім не у фігурі, а у невмінні поєднати деталі вбрання, а цей комплект мене взаалі вбиває.

Павлін-мавлін

pavlin

А це перший чоловік Каті Бужинської – єй било 15, йому 35, високо і чісто. Так от, мужик у якомусь інтервйу розповідав, що на його думку Катя надто вичурно вдягається (нє могу нє согласітса), але ну подивіться на це цюбо в пєрьйах, ну хто би гаваріл?! Тепер зрозуміло звідки у Каті такий смак.

Долматін

dalmat

Я не знаю ні хто це, ні чи пошитий його касцюм з корови чи з долматінців, але убіл він мене наповал. Є все-таки ще у нас талановиті нєізвєстні свійські!

Фото (с) svitske.tv, tabloid.com.ua