категорії: блоґ-запис

Пиздаускас року

"Видавати себе за шляхетного тепер ніхто не соромиться, і такий звичай дозволяє носити крадену назву. Але я, щиро кажучи, дивлюся на такі речі трохи інакше. Я вважаю, що всякий обман принижує порядну людину". Це Мольєр і до сучасного українського бомонду вищенаведені рядки можна застосувати хіба що вибірково – "видавати себе за шляхетного тепер ніхто не соромиться".

Уже 15-й рік поспіль всі ті, кого природа обділила елементарною порядністю і нагородила неприродним марнославством та рівноцінним йому баблом, мають змогу купувати собі звання "Людини року", щоб додати його до постійно поповнюваного переліку регалій. Чи ригалій (?), тут же навіть не у правописі справа. Я не хочу сказати, що прямо кожен отримує цю нагороду виключно завдяки грошовим внескам в 100 тисяч чи близько того, втім глибоко співчуваю тим виключенням, яких вписують в історію, ставлячи на один щабель з абсолютними пиздаускасами...

Ті, хто цікавляться буквами, можуть продовжити читати тут, а для прихильників картинок я викладу весь квітник в ілюстраціях просто на рагу.лях.

Спеціально для тих, хто думав, що я забула про Анну-Вікторію Воронцову.

І в повний зріст з ратицями.

Про Розинську після цієї події всі зрозуміли, що вона їбанулася, але я думаю, що просто у відчаї.

Філіал музею мамад Тюссо.

Ці жінки намагаються творити українську моду. З огляду на те, як одягнена більшість людей на "Людині року", їм вдалося зробити свою чорну справу.

Виставка.

Еллочка Людожерка і Фіма Собак. Так я десь їх і уявляла.

Не можу пригадати жодного разу, щоб Маша вдяглася доречно і зі смаком.

Дуже гармонійна пара.

Зокрема завдяки дбайливо зробленим начосам.

Січкар і міми. Знайдіть Січкар.

Стелла Захарова теж якось дуже попалилася на відсутності контрасту з мімами.

А це "Юрист року" і жона.

І вся сім'я. Лєсєнка дурачьков.

А це балерина, одразу видно, що ця професія стала накладати свій відбиток. У них Волочкова, у нас Шишпор.

Влада і ДУЖЕ ВЕЛИКИЙ аксесуар на цицьці.

Зверніть увагу на НОХТІ!

Ще одна відчайдушна жінка.

І взагалі досить дивно скільки дам додумалося на червону доріжку прийти у червоному. Червоній сукні, червоних чоботях, червоних колготах і червоній губній помаді. Моя улюблена "пара-по-любві".

Деякі сільскі дєвочки навіть не намагалися маскувати село хутром і діамантами. Бо хто ж таким дасть хутро і діаманти? Upd. Ой, одна таки намагалася. Не допомогло.

Яна Столар. Я вже казала, це мій новий кумир. Можна так сказати українська Холлі Голайтлі (звичайно завдяки високій зачісці).

Одним словом це все було страшне трололо!

фото © tabloid.pravda.com.uae-motion.tochka.net, kiev.mainpeople.com, pl.com.ua, absurdu.net, mediananny.com, max-men.livejournal.com