категорії: блоґ-запис

Новини архітектури

Поки мене тут не було, стільки всього цікавого сталося, тож розділю те, що мене вразило, на категорії, бо в одному записі не охопиш те, що охопити неможливо.

Новини архітектури.

В тому, що якшо вже в наших людей з'являються гроші, то першим ділом вони роблять собі золотий сральник, я завжди була переконана. Наш президент не став винятком і мене навіть не лякає цей хворобливий потяг до поєднання гімна з золотом, мені хіба що лебідя жаль, нащо його туди приткнули, та ще й у кристалах від Сваровськи. 

Друга новина архітектури, яка мене вразила – це відкриття аквапарку. Там нижче йтимуть фотографії, які свідчать про те, що на тверезу голову оформленням цього аквапарку не займалися аж ні разу, але це насправді квіточки. Ягідки у тому, що тепер усі хто їздить на метро до Оболоні і далі повинні молитися проїжджаючи під цією страхітливою спорудою, яку примудрилися втулити якраз над лінією метро. Причому про якість роботи будівельників і безпечність споруди якнайкраще свідчить те, що в перший же день аквапарк почав протікати. І як би невесело не виглядали водорослі, які попричепляли до стелі, поверхом нижче значно звеселяють інтер'єр надувні дитячі басейни, в які і протікає вода з басейнів аквапарку. Дуже раджу не випускати тих, хто все це придумав і втілив в життя, з України, тому що потім їх х** знайдеш.

Цікаво, що у деяких прес-релізах, я читала про 2000 ВіАйПі запрошених, але з фотозвітів, щось цього не видно, хіба що тьолочки з срібними луївьютонами з клейонки та Гайтана співає. Причому з сукнею у Гайтани якось не склалося – стільки тканини витратили, а груди прикрити не вдалося:)

фото © pravda.com.ua, gazeta.ua, vgorode.ua, travel.obozrevatel.com, bagnet.org