категорії: блоґ-запис

Не має не гарних жінок

Дізналася сьогодні про існування такої телепередачі як "Вінницька красуня". Знаєте, незважаючи на те, що цей блог існує майже два роки, не можу повірити у те, що хтось може випустити у ефір передачу з такою заставкою:

 

"Не має не гарних жінок" – це такий собі винос мозку, який з самого початку готує глядача до того маразму, який йому покажуть. Особливою родзинкою програми є ведуча, яка цього разу постає перед глядачем у вигляді великої червоної безформної кулі.

Причому говорити ведуча вміє не дуже добре, а тому промовляє старанно завчений монолог заздалегідь написаного тексту, який до цього вочевидь було автоперекладено з російської мови: "волосся людини – це візитна картка його здоров'я". "Його" – це чиє? Волосся? Чи "чєлавєка"?

Суть передачі полягає у тому, щоб взяти середньостатистичну жінку і зробити з неї стильну даму. Спочатку ведуча розглядає і критикує гардероб героїні. На жаль, героїня нічого не може сказати у відповідь стильній "червоній кулі".

А потім нарешті героїню перевдягають і вона стає по-справжньому модною, дізнавшись паралельно, що "крім чорного кольору існує ще багато інших яскравих кольорів" і що "черевички з тваринним принтом додають легкої агресивності". Йопт!

Натхнення з рагувінниці