Мистецтво
У столиці відкрилася чергова мистецька виставка. "Жінки у міні". На зображенні два експонати. Правильно – і бажання, яким присвячена виставка, і саме мистецтво мають бути простими. Як саморобки з дитячого журналу "Малятко".
фото © jetsetter.ua
Мужики у фугасі.
Між іншим, саморобки в журналі "Малятко" значно складніші – не кожні батьки їх можуть зібрати.
До речі, незгодна з критикою цих робіт – по-моєму, вони якраз найприкольніші на виставці "Жінки в міні"! У всьому іншому ніякого приколу, і навіть нецікаво, до чого те все велося.
Але раптом блог прочитає хтось з редакції журналу "Малятко" і вирішить, що саморобки в них ще недостатньо складні – просто хвилююся за здоров'я нового покоління молодих батьків...
підтримую)
але взагалі-то це яскраво вказує на рівень "жінок у міні"))
У мене в школі діти так само роблять. Скажіть в чому різниця? В ціні?
Гадаю, в ідейному задумі і призначенні. Десь була стаття про організаторку виставки, літню даму, яка висловлюється щось проти споживацтва. Якби вони були на продаж, можна було б відсканувати і надрукувати на мелованому папері, ламінувати, щоб було виразно і схоже, можливо, додати деталей – з іншого боку, саме в мінімальності зусиль творця й збідненості може бути виражений ключовий смисл.
Книжки-розкладушки асоціюються в першу чергу з тим, що ми там традиційно знаходимо. Наскільки я памятаю зі свого дитинства, це були казки. Розкладалися якісь інтер'єри з етнічним колоритом, чарівний ліс, емоційно наповнені жанрові сцени з олюдненими звірми або людьми. Тут – картини, що, цілком логічно, мають співставлятися з нашими готовими уявленнями про книжку-розкладушку. Очевидно, лейтмотив шкур в інтер'рі, мінімалізм та кольорів і ліній невипадковий.
Можна також замислитися, який саме варіант книжки-розкладушки – традиційний чи запропонований – доцільніше випускати в наш час, до якого життя вони мають готувати дітей і т.п.
от халепа, навіщо ж я викинула усі свої аплікації/малюнки/поробки з періоду молодшої школи? сьогодні можна було б на цьому гроші робити, або принаймні "діячем культури" записатися...
Заходьте на http://chytanka.com.ua .
Там ви зможете багато таких поробок знову знайти, завантажити, вирізати-склеїти – і ось вона, слава!
Самоуверенность людей, которые клепают подобные шедевры просто зашкаливает. Уродливая выставка, что хочется кинуть гранату, чтобы ни экспонатов , ни авторов.
Людок, яка ти зла, сьогодні ж празнік, нехай живуть і радують нас, бо Петросян вже не торт!)))
о, "Малятко" то був мій улюбленець:) таки точно схоже. аж заскучила за такими схемами:)
)) да pop-up конструкции здесь примитивнейшие выбраны. еле еле держатся на какой-то там идейке.
вырезали по МОкроЙ бумаге- края все повело.
...
но автор сама созналась, что ее творчество далеко от идеала