категорії: блоґ-запис

Мєдаль нашла героя...

Я вот так бродив інтернетом і випадково наткнувся на таку новину, шо "Сынок "Карпатского цирюльника"" він же Фурдичко Андрій Орестович,  уроженець міста Львова став Заслуженим Артистом України. Шляк мене трафив, я спочитку не повірив, думав шо то вже до 1 квітня хтось развод приготував, але фіг вам... (от татко дитинці сьвито подарив)

Не в меншому в ахуї віт того був і сам Фурдичко. Далі пряма мова:

«Якщо чесно, про те, що я отримав звання, дізнався від батьків, вони часто моніторять інформацію про мене в ЗМІ. Мені дуже приємно, я радий, що роботу всього мого життя оцінили настільки високо. Це, поза сумнівом, величезний поштовх в творчості!» – коментує скромний Андрійко.

А ще розсмішив експеримент, який зробили журналісти. Вони пройшлись по Міністерству культури і спитались працівників хто такий Андрій Князь.... Думаю ви результат вгадаєте........ Жоден!!! з опитаних про нього не чув.....
 

Нафіга таке Ющенко встругнув? Чи може то його земляк з з Хоружівки, чи може Андрійко йому колись життя спас – то велика тайна. Згідно з даними – Андрійко то супермен вікінг, шо протягом 12 років кожен восьмий день без вихідних як бджілка давав концерти (аж 500). 

Нагороди, премії, дипломи:
2000 рік. Відкриття року у Галичині
2000 рік. Андрія визнано найстильнішим виконавцем
2000 рік. Перлини Сезони, став одним з фіналістів
2001 рік. Зоряна забава(м.Львів). Найкращий кліп і пісня року «Лише заради тебе»
2002 рік. Премія фестивалю Шлягер за стильність
2008 рік. Учасник XVII Таврійських ігор
2009 рік. Півфіналіст національного відбіркового конкурсу Євробачення.

І ото за такий послужний список дають ЗАСЛУЖЕНОГО?

– Виступає заслужений артист Сполучених Штатів, лауреат конкурсу імені Джорджа Вашингтона,Кенеді і Рузвельта і так далі, Майкл Джексон!
 А тепер питання в задачі: скільки лісу треба нафурдичити, щоб синуля став заслуженим артистом?