категорії: блоґ-запис

Книга очима "успішної жінки"

Маргарита Січкар зараз активно рекламує свою "книгу" і виявляється, що це уже третя! Я не бачила дві попередні, але про цю вирішила написати лише після того як подивлюся на неї вживу, хоча згадки про неї уже не раз зустрічала як на сайтах типу Tabloid, так і у блогах.

Ну от, я подивилася на "Щоденник", який у роздрібному продажі коштує 120 з чимось гривень і подумала, чому видання, яке за всіми параметрами нагадує зошит-анкету, що його чи не кожна дівчинка сама собі створювала у школі, називають книжкою?

Текстом наповнено хіба що 20 відсотків "книжки", втім це не заважає авторці вважати, що вона вивела успішну формулу і не зупиняє її у написанні нових шедеврів. Наведу цитату з нещодавнього інтерв'ю: "Я уже заканчиваю третью книгу — "Дневник успешной женщины" — и давно вывела для себя формулу, как писать книги. Набирать на компьютере я не умею. Пыталась писать от руки — поняла, что так я буду писать одну книгу всю жизнь. Но есть замечательная штука — диктофон! Прописываю структуру книги, наговариваю, затем стенографист набирает это на компьютере. Я правлю распечатку, отдаю корректору. Остается подобрать иллюстрации — и можно отдавать в типографию. У Влада будет та же схема. Кстати, недавно прочитала, что так же пишет Гришковец".

От, блядь, радость, тепер і у нас є свій "грішкавєц". А тепер пропоную подивитися відеопрезентацію "книжки".

Також пропоную вашій увазі ще кілька фоточок з презентації "Щоденника" журналістам.

фото © dusia.telekritika.ua