категорії: блоґ-запис

Інтерйери

теґи: інтер`єр, Олександр Волков, Оля Юнакова, Таісія Повалій

Квартира Свирида Свиридовича обвішана різним шматтям, в числі якого: ручна ворона в клітці, портрет святої Варвари, бюст східного дєспота, іржаве відро, прибите до стелі, напівз'їдений клопами метелик, розп'ятий на стіні, забитий Хемінгуеєм кабан, картина з голими шлюхами, діван в стилі рококо, в якому їбеться шашель, та інше.

І що б ви не казали, ніде так не розкривається душа рагуля, як у дизайні інтер'єру, це я вам пишу як людина, у якої вдома є леопардовий диван. Незабаром на рагулях буде огляд інтер'єрів наших кумирів, а поки, щоб ви не скучали, невеличкий анонс. Якщо ви тьолка, то в домі обов'язково мають бути ваші потрети, бажано збільшені до розміру стіни і обов'язково з вашим іменем на них, адже ви змінюєтеся і ваші гості можуть не здогадатися, що ж це за тітка висить по всій хаті.

olyalya

Якщо ви мужик, то ваш обов'язок прикрасити територію вашої оселі голими тьолками, крутіше буде, якщо не на плакатах, а в натуральному відтворенні з закосом під антічность. А так як статуї не треба вішать на стінку, то на стінку можна повісити голови врагов.

volkov

епіграф (с) Лесь Подерв'янський

фото (с) Tabloid і звідси