категорії: блоґ-запис

Hate couture

Наступний тиждень української моди буде лише за місяць, тому я шалено щаслива, що є у нашій країні дизайнери, які презентують колекції, не обмежуючи себе часовими рамками осіннього і весняного фешнвіків. Одним з таких дизайнерів є Сергій Єрмаков, якого у прес-релізах називають "єдиним українським дизайнером, що працює в стилістиці haute couture". Не знаю як там щодо "haute couture",  для мене це радше "hate couture", хоча мода тут не винувата, відразу викликають скоріше люди дотичні до процесу створення і презентації такої "моди". Давайте подивимося.

Презентував свою колекцію Сергій Єрмаков у тандемі з Іриною Білик, якій не дають спокою лаври Алли Борисівни, інакше я  трансформацію її образу пояснити не можу.

Цього вечора Ірина була у вишуканому взутті з прозорими фалоімітаторами замість підборів, хоча їх легко було не помітити, тому що у цьому образі прекрасним було абсолютно все, навіть те, що пані Ірина більше скидається на травесті, аніж на спражню жінку.

Ось вам трохи колекції. Багато у чому вона була такою... мммм... тварино- і птахоненависною.

Чахлик Невмирущий на подіум теж навідався.

Зіркою показу стала Камалія, яка як цар Мідас перетворює все, до чого торкається, на певну речовину. Тільки на жаль ця речовина – зовсім не золото.

Камалія взагалі традиційно смалила. Невже не вистачило тканини, щоб прикрити оте найдороже?

Але окрім цієї співачки подію відвідали і інші жінки, яких безсумнівно можна занести до переліку найстильніших за версією цього блогу, а Світлана Вольнова нарешті відкрила таємницю вічної молодості, достатньо носити отакий капелюшок. Наступним кроком можливо буде фехтувальна маска.

фото © kiev.mainpeople.com/photo, absurdu.net