категорії: блоґ-запис

Фабрика Зірок 3: фабрикант забув відкрити рота під фонограму

теґи: Тіна Кароль, Фабрика зірок, відео

Власне кажучи, я вже не раз чула, що цьогорічна "Фабрика зірок" зроблена дуже погано, награно і конкурсанти співають під фонограму (ну це не новина). Сьогодні вирішила подивитися, що ж воно таке. Ну все шоу витримати важкувато, але мені пощастило!

Я включила якраз тоді, коли Доманський оголосив, що зараз буде Тіна Кароль, але спочатку треба подивитися рекламу. Я чесно витримала скільки-то там хвилин реклами, бо розумієте, що Тіну Кароль пропустити не могла. І моє терпіння було винагороджене! Тому що "фабрикант" в якийсь момент просто забув, що йому треба відкривати рота. Хі-хі) Для цікавих викладаю відео, якість поганенька, але те, що він не відкриває рота, досить помітно.

А взагалі, потім я продовжила дивитися. Оце відео у мене теж викликало бурю емоцій. Цицьки вперед, губки врастопирку, все інше не важливо і це прекрасно. Для мальчіка і дєвочок все закінчилося плачевно, жюрі поставило всіх трьох на виліт. І вони того заслужили. Але мене звичайно радує той факт, що співаків у нас уже без фонограми випустити не можуть. Дійсно, на те вона й фабрика, щоб фабрикувати.

ЗИ. Виріжте мені хтось красиве відео з цього ролику будь-ласка!