категорії: блоґ-запис

естетика українських сайтів

У кометарях warjat залишив посилання на такий сайт, що про нього неможливо  не написати окремим постом. Та в принципі і писати нічого не варто, достатньо повісити прінтскрін.

Дизайн врятує світ, так би мовити. А це розділ сайту "Про нас".

Ну і раз вже я почала писати про сайти, то також хочеться згадати про сайт Світлани Вольнової. Не знаю офіційний він чи ні, але поєднання дешевої плашечки з рекламою, фотки сумнівної якості і адреси divavolnova.at.ua (коли зверху чомусь підписано volnova.com) заворожує.

Ну і останній сюжет, який я назву "Альоша рятує світ!" Перед Євробаченням співачка Альоша активно піарилася через доброчинні дії. Дії в основному полягали у пафосних заявах про те, що Альоша дуже хоче порятувати якщо не всесвіт, то планету Земля, під що й був забабаханий сайт, де описувалося, як погано у світі ставляться до екології і що офіційний сайт Альоші спрямовано не на те, щоб розповісти, хто така Альоша, а виключно, щоб привернути увагу до природньої трагедії. Пройшло 8 місяців, англійська версія новин на сайті після Євробачення не поповнювалася.

На російській версії розміщують новини накшталт "Альошу номінували на титул "Найкрасивіша жінка України" (хто!!!!? хто її номінував на цей титул?), хоча ніякого зв'язку між екологічною ситуацією у світі і цією новиною я не бачу. Втім новина про "роги Аль Пачіно" дає надію на те, що Альоша проводить якісь цікаві біологічні досліди.