категорії: блоґ-запис

Енергійно лижемо ззаду

теґи: Камалія, Павло Зібров, телепродукт

Не дивуйтеся заголовку, мова йде про марки.

Півтора роки тому я як справжня українка раділа можливості полизати Павла Зіброва і Віталіка Козловського, а сьогодні працівники каналу 1+1 повідомили про те, що лизати можна ще й Камалію. Далі пряма цитата:

"Йобаний стид" або "А то правда, що у вас діапазон чотири фальцета?" Бліаааадь! Як же ми в студії ржали після цієї фрази! 
Розказую історію. Була у нас в ефірі нєкая півіца Камалія. Півіца ізвєсная і сільно красива (так гласят її прес-релізи). Але оскільки у нас – не Галівуд, то і рак – риба. Взяли її в ефір – включення по Скайпу.


Перед тим, як її включити в ефір по скайпу, ми вдрух панімаєм, що з того боку коїться щось неладне. У неї там вдома перед веб-камеров – туєва хуча гримерів і асвітітєлів, які грімірують і асвіщають Камалію для скайпу. Ми всі афігєлі. (вона перед дзвінком по телефону напевно ходе до лора, перед тим, як написати смс – до дерматолога) Якість відео в інтернеті дозволяла не паритись з гримом Маісєєву, Вінніцкой і іже с німі. Аж тут прішла Камалія і разрушила всі міфи. Ну карочє.

Починаєцця інтерв'ю і тут виявляється, що Камалія і ї команда особіно пишаються тим, що лице Камалії можна побачити на марках Укрпошти.

Всьо було би тихо і мирно, якби Камалія не сказала, що її ліцо надрукували на марці за заслуги її тєла перед отєчіством. Сєнічкін, довго не думаючи, в лоб їй і каже – так то ж даже мій сусід-алкаш Вася може собі таку марку зробити. (ну ясншо він трохи м'якіше сказав) То ж Укрпошта всім за гроші таке робе?! – каже Сєнічкін. І пашло-паєхало... Відео цієї розмови буде трохи піздніще. ВИкладу – поржем )

Дзвінки в редакцію від Калєктіва Камалії. Опозорив, панімаєш, звізду в прімом іфірє! Мол то не за гроші марка роблена, а за заслуги!

Ну журналісти Сніданку довго не думаючи позвонили в Укрпошту і спитали "шо такоє?". А там нам дали лінк сюда (http://www.ukrposhta.com/www/upost.nsf/(documents)/2BBFDD3D44F2E73CC2257768002A937C), сказали – не задавайте глупих питань і додали, що марку "за заслуги" можна прі желанії легко відрізнити від марки "за гроші". На марці "за заслуги" – тільки ліцо заслуженого ліца (даруйте за тавтологію. Такі маркі є з Русланою, КЛичками і А.Шевченком і ше одним ліцом – забув яким). А на марці "за гроші" – крім ліца – ще яката фотка, яку доштамповує Укрпошта. Цей маркєтінговий хід пережили Павло Зібров, Казловський і ше всякі невідомі люди.
Во фотке:


Козловський


Це Зібров – якшо хтось забув.


Ну ладна – замнули конфлікт. Продовжуєм інтерв'ю. І тут Сєнічкін візьми та й скажи про діапазон голосу Камалії: "А то правда, що у вас діапазон чотири фальцета?". Бліаааадь! Як же ми в студії ржали. Але потім поняли, що не треба було ржати. Камалія абідєлась! Ясношо! На всю страну її октави назвали фальцетами. ))

Ну вот тепер її команда вимагає сатисфакції у вигляді ще одного інтервю )))) Я вже уявляю собі вапроси )))

Діапазон її октав і вокальні дані можна ліцезрєть тут:


Ну і в ютубі апше можна її послухать. Тільки не довго".