категорії: блоґ-запис

Жили-були Львів і Рада і був в них Курчик ...

теґи: курчик тарас

Депутат ЛОР Тарас Курчик став Заслуженим артистом
Президент України Віктор Янукович своїми указами відзначив державними нагородами двох львів’ян. 
Відповідні укази 23 березня розміщені на офіційному сайті Глави держави.
Зокрема з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня керівника та концертмейстера камерного оркестру Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка, народного артиста України Артура Володимировича Микитку.
Також (який акцент і ніфіга ригалій не перелічено, але написали правду) почесне звання «Заслужений артист України» присвоєно львівському співакові, композиторові Тарасу Курчику.

Про першого ясно, я про другого скажу словами каммента одного невідомого, але "шарущого в тій темі" хлопа відносно цієї події: 

Так, два роки тому звання заслуженого артиста коштувало 5 тисяч доларів. Народного – 7 тисяч. Тепер ціни виросли – щоб одержати заслуженого треба викласти 7 тисяч. Народного – 10. Сума може мінятися залежно від зв'язків кандидата і його позицій у професійному середовищі. І не смішіть людей. З офіційного сайту:

У 1991 році співака помічає відомий англійський продюсер Брюс Джеймс. В цей час Брюс працює над створенням інтернаціональної групи, в яку мали б увійти музиканти з різних країн світу. Продюсер був вражений голосом та манерою співу Тараса Курчика, надзвичайно схожою на американську зірку 70-х років Ніла Даймонда, і вважав, що у цьому повинен бути грандіозний успіх молодого співака та створеної групи. Але, на жаль, недосконале знання англійської мови завадили Т. Курчику взяти участь в цьому проекті.

Для шанувальників: