категорії: блоґ-запис

Літуни

Народні депутати подорожують Україною безкоштовно. Це записано в законі про статус народного депутата, який обранці ухвалили для самих себе.
У державному бюджеті щороку записуються гроші на компенсацію вартості квитків, які депутат забирає в касі, а кошти перераховують авіакомпанії або залізниці.

Син президента Віктор Янукович-молодший налітав на 87 тисяч гривень при ліміті в 26 800. Брат колишнього президента Петро Ющенко за того ж ліміту примудрився витратити на польоти 144 526.

У регламентному комітеті "Українській правді" пояснили, що ліміти 26 800 гривень на рік для кожного депутата обґрунтовані: "Депутати працюють 10 місяців на рік. Щомісяця один тиждень відведено депутату для роботи в округах. Таким чином, 10 разів на рік депутат має злітати в округ і назад. Для кожної такої подорожі 2 680 гривень більш ніж достатньо", – зазначив співрозмовник "Української правди". У разі, якщо депутат перевищив свій ліміт 26 800 гривень, покарання за це він не несе. Витрати все одно будуть компенсовані авіакомпаніям коштом платників податків.

35 000 000 грн. тільки на то шоб перевезти дупу воздухом, а скільки там було всього закладено на "УТРИМАННЯ"????